O nás

Bohaté zkušenosti, kvalitní provedení a individuální přístup

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti elektroinstalací, zabezpečovacích a kamerových systémů, domovních telefonů, datových sítí, docházkových a evidenčních systémů a další. V rámci komplexnosti pro Vás také rádi zajistíme veškerou komunikaci s úřady, případně distributory elektrické energie, která může být v některých případech nutná.

Komplexnost služeb a individuální přístup

Jsme si vědomi toho, že nejen kvalita provedení, ale i způsob komunikace se zákazníkem vytvoří dobrou referenci. Proto vždy přistupujeme individuálně k Vašim požadavkům a to od počátku realizace.

Zakládáme si především na:
  • předprojektové konzultaci
  • společné návštěvě místa instalace a návrhu optimálního řešení
  • návrhu a kalkulaci ceny systému včetně instalace
  • návrzích na budoucí rozšíření či propojení s ostatními systémy
  • 24h servisu
  • Pravidelných kontrolách funkčnosti systému
  • Technologických inovacích ve všech oblastech naší činnosti

Jaké zakázky realizujeme a pro koho jsou naše služby určeny?

Naše služby jsou uřčeny jak pro soukromé osoby, tak pro firemní klientelu. Dokážeme realizovat zakázky běžného rozsahu například elektroinstalace nebo zabezpečení rodinného domu, bytu, garáže, až po komplexní řešení pro kancelářské budovy, bytové domy nebo průmyslové stavby.

Jaké máme zkušenosti?

Naši činnosti jsme započali v roce 2008, od té doby jsme samozřejmě nasbírali množství zkušeností z mnoha zakázek nejrůznějšího rozsahu. Proto si za naší prací stojíme a můžeme Vám zaručit maximální kvalitu i profesionální poradenství v oblasti elektroinstalací, kamerových systémů, zabezpečovacích systémů, inteligentních domů i domovních telefonů a videotelefonů.

Samozřejmostí pak je možnost provedení výchozích, dílcích i pravidelných revizí rozvodů elektroinstalace a kontrola a servis zabezpečení.

Certifikáty